Logo

Se prodava Captiva moze I zamena

Број на оглас: 2891439 | Објавен на: 17.12.2018, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava chevrolet captiva 4*4 2.0motor dizel od opel servisiran se komplet kaisi zategaci vodna pumpa ule filtri novi gumi I amortizeri pali vozi top moze I zamena so realni ponudi za vozilo nad 2006godina

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 ilco