Logo

ИЗДАВАМ ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на оглас: 2892592 | Објавен на: 03.12.2018, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 74 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2006

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Христо Смирненски 26/6

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам луксузно наместен стан на трети од пет ката. Станот е источно ориентиран. Има три соби, два балкона со централно парно греење и приватен паркинг простор. Комплетно и луксузно е опремен. Има оптика, ВиФи и кабловска.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач