Logo

MERCEDES (C/KLASA) KOMPRESOR ZA KLIMA

Број на оглас: 2892618 | Објавен на: 17.09.2020, 01:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


KOMPRESOR ZA KLIMA (ISPRAVEN).ODGOVARA ZA MERCEDES C KLASA DIZEL OD 1993 DO 1998.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач