Logo

Kamera aparat digitalen

Број на оглас: 2892619 | Објавен на: 21.05.2018, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 2 МКД
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Digitalen aparat canon coolpix l29 16.1megapikseli so zum snima vo 720hd rezolucija nov od 4500 do naredniot vikend popust na 3000 den vazi do naredna nedela pa stara cena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 bale

Потврден огласувач