Logo

Bandasi za audi A3 5x100

Број на оглас: 2892648 | Објавен на: 28.03.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi so mn dobri gumi m+s
Ne se vareni i ne se krivi

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  igor

Потврден огласувач