Logo

ZASTAVA FICO 750 1980

Број на оглас: 2892720 | Објавен на: 09.11.2018, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 750

Година: 1981

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 22 kw / 30 ks

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MNOGU CUVANA SAMO 30.000 km raboti bez nikakva mana

 TIMI

Потврден огласувач