Logo

Keramidi

Број на оглас: 2892906 | Објавен на: 17.05.2018, 06:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Polovni keramidi, bez nadohnada

ima okoli 2000 komada.

Samo dojdete da si gi zemete

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач