Logo

ASTRA H TEMPOMAT 2005 GODINA 1.9 CDTI SO 6 BRZINI

Број на оглас: 2893056 | Објавен на: 03.12.2018, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava astra H 2005 godina so motor 1.9 CDTI so 6 brzini i funkcionalna klima. Registrirana cela godina do 06.2019 Elektrika na predni stakla so board computer. Kolata e vo EXTRA sostojba i super socuvana kako sto se gleda na slikite

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zoran