Logo

PRODAVAM FORD MONDEO

Број на оглас: 2893201 | Објавен на: 12.12.2018, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 13 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Mondeo na BG tablici so vgraden plinski ured (dizna plin)so ful oprema,klima ured,elektricni retrovizori i prozori,voziloto e kompletno ispravno,za povekje informacii javete se,na poraki ne odgovaram

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач