Logo

VW POLO 1.2,2002 G. KLIMA,PLIN,TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 2893311 | Објавен на: 13.08.2018, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.2,2002 G. KLIMA,PLIN,TOP SOSTOJBA
REGISTRIRANO SO ZELENA KARTA
PLIN SO ATES I GARANCIJA 2G
KLIMA
CENTRALNO
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач