Logo

Skoda Felicija

Број на оглас: 2893393 | Објавен на: 19.05.2018, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Felicia

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Skodata e vo odlicna sostojba pali vozi i socuvana!Mozna zamena za pomalecko vozilo.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач