Logo

100 Apartaments Durrës

Број на оглас: 2893576 | Објавен на: 26.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Во странство

Вид на оглас: Се продава


Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: plazhi durrsit/shkembi kavajes/ Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: xhimibeqo@hotmail.com. Ние изнајмување станови и хотели со поглед на море, може да се резервира кога сакате. Апартманите се наоѓаат во близина на морето плажа Драч со редовни услови moderrne. Плажа зона: Драч плажа / рок kavajes / Тел 00355685589400 (Viber) (WhatsApp) Imail: xhimibeqo@hotmail.com. Pershendetje Banesat ndodhen shkembi kavajes. Me te gjitha kushtet klima etje Kemi 1+1 desing me pamje nga deti 50€-& 40€ Kemi 2+1 40€ nata 200 m afer deti Kemi 1+1 20m afer detit 35€nata Kemi 1+1 200m 30€/25> garzonere 20€/ 30/ Kemi banesa lart autostrades me 20€ 1+1 garzonere 15€ Kushtet klima guzhin wi-fi etje Banesa kemi shum Ne banesat i cojm me foto Dhe ju e zgjithni, dhe ke deshironi e rezervoni me nje pagese bankare ,ose manigram per kapar, dhe ju vini ne diten qe do caktoni drejt e ne banes. Ne ju mirpresim me korrektesi. Faleminderit nga manaxheri 100 Apartamente Durrës.
пријател Апартманите се kavajes карпа. Со сите климатски услови жед Desing 1 + 1 со поглед на море € 50 - и 40 € Имаме 2 + 1 € 40 200 метри во близина на морето ноќ 20 1 + 1 во близина на морето € 35 ноќ Имаме 1 + 1 200 € 30/25> garzonere € 20/30 / Имаме станови над автопатот 20 € 1 + 1 garzonere € 15 Guzhin климатски услови Wi-Fi жед Станови има многу Ние донесе живеалишта на слика Zgjithni и вас, а вие сакате Книгата со плаќање во банка, или manigram за депозит, а ќе ги собереш на ден што ќе му ја додели на станот. Ние се чека правилно. Ви благодарам од менаџерот 100apartments for rent.

Огласи од: 100 Apartamente Durrës

100 Apartamente Durrës

Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 100 Apartamente Durrës

Потврден огласувач