Logo

Novi patiki Nike

Број на оглас: 2893660 | Објавен на: 09.06.2018, 03:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Зелена

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se doneseni od Amerika, ne se ni malku koristeni.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Adem

Потврден огласувач