Logo

AGREDATI OD CH!!

Број на оглас: 2893729 | Објавен на: 31.01.2019, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


VO ODLICNA SOSTOJBA
Цена за еден:100 €(fiksna)!!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 VASE

Потврден огласувач