Logo

MAZDA PREMACY DIZEL FUL OPREMA FIKSNO 2700 EVRA OVOJ MESEC

Број на оглас: 2893812 | Објавен на: 24.05.2018, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: Premacy

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava mazda vo super sostojba odrzuvana se na vreme servis pravena gumi dobri registirana so ful oprema i vebasto greenje

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач