Logo

BMW 320D 2.0D E46 110KW 150 KS 2005 EURO 4

Број на оглас: 2893831 | Објавен на: 22.07.2018, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.600 €
4.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ПРОДАВАМ BMW 320D, 2.0D, E46 , 110KW ИЛИ 150 KS 2005 euro4. КОЖА, ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА, НАВИГАЦИЈА, КЛИМА, КОМАНДИ НА ВОЛАН И СО РЕАЛНИ 279 000 КМ, СТОИ НА ДОКУМЕНТАЦИЈАТА ОД КОЛАТА ИТН. ЈАС СУМ ВТОР ГАЗДА А ПРВИОТ Е МОЈ РОДНИНА.
ВОЗИЛОТО Е НА ГЕРМАНСКИ ТАБЛИЦИ, РЕГИСТРИРАНО ДО НОЕМВРИ 2018 , А СЛЕДНИОТ ИНСПИКЦИЈА ИЛИ HU/Tüv ,Е ФЕБРУАР 2019.
ЈАС ГО СПРЕМАВ ВОЗИЛОТО ЗА СВОЈА ДУША, КОМПЛЕТНО ГО СРЕДИВ И СЕГА Е КАКО НОВО. ( ВО МАРТ МЕСЕЦ ПРОМЕНЕТ СЕТ КУМПЛУГ, ПРОМЕНЕТА ШАЈБНА НА РАДАЛИЦА, ЕГР ВЕНТИЛ, КОМПЛЕТНО ОБНОВЕНА УСИСНА ГРАНА, УЉЕ ВО МЕЊАЧ И УЉЕ ВО МОТОР СО СИТЕ ФИЛТРИ, НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ ФУЛДА И УШТЕ МНОГУ ДРУГО...)
ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА МАИЛ ИЛИ НА МОБИЛЕН, ВОЗИЛОТО МОМЕНТАЛНО Е ВО МАКЕДОНИЈА ДО ЈУЛИ 2018Г.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач