Logo

Mercedes c200 automatik 08

Број на оглас: 2893900 | Објавен на: 15.05.2018, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 13.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava mercedes benz c200
godia 2008
automatik so 210.000 km
uvezano od ch
platena carina do registracia
auto e na odlicna sostojba socuvano maksimum na karoseria i matorot

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 fatlum

Потврден огласувач