Logo

Valjak

Број на оглас: 2893907 | Објавен на: 30.06.2020, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava valjak 2,15 metra

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 alen

Потврден огласувач