Logo

Velosiped CANYON

Број на оглас: 2893922 | Објавен на: 19.05.2018, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
510 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


CANYON GRAND CANYON AL 29er
Prenos 3x10
Ram L
Gumi 29er
Shifteri DEORE
Preden menjach DEORE
Zaden menjach XT
Vila rs RECON air 100MM
Hidraulika shimano

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Simona

Потврден огласувач