Logo

HYUNDAI H 100 PATNICKO

Број на оглас: 2894351 | Објавен на: 15.05.2019, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


KOMBETO E VO ISPRAVNA SOSTOJBA SEGA REGISTIRANO I SO NOVI GUMI CENA PO DOGOVOR

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач