Logo

FORD TRANSIT PATNICKO

Број на оглас: 2894354 | Објавен на: 09.10.2018, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


KOMBETO E VO VOZNA SOSTOJBA REGISTIRANO CENA PO DOGOVOR

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TOSE

Потврден огласувач