Logo

Se prodava VW Touareg 3.0 V6 TDI,

Број на оглас: 2894396 | Објавен на: 27.05.2018, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Touareg 3.0 V6 TDI, 2006 godina , vo odlicna sostojba so full oprema i napraven kompleten servis. Registriran i zelen karton so vaznost do 03.2019

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goran Tripov

Потврден огласувач