Logo

Klub masa

Број на оглас: 2894412 | Објавен на: 10.08.2018, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Masicka za vo dnevna soba, okvir inoksen na dve nivoa so staklena povrsina. Tel za kontakt 070242079

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Violeta