Logo

Samsung J3 2017 ! Zamena

Број на оглас: 2894441 | Објавен на: 18.04.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J3 2017

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 159 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Samsung J3 2017 bez grepka , so zastitna folija i maska, kupen od Vip pod garancija !
Mozna zamena za Xiaomi. Ponudi inbox

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Reklama5

Потврден огласувач