Logo

AUDI -- 100 -DIZEL NA DELOVI

Број на оглас: 2894572 | Објавен на: 27.06.2020, 03:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE ZA AUDI

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач