Logo

FIAT 7066

Број на оглас: 2894653 | Објавен на: 18.02.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo top sostojba uvezen od ch

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 laste

Потврден огласувач