Logo

Велосипед

Број на оглас: 2894685 | Објавен на: 17.05.2018, 06:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава велосипед малку користен.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач