Logo

SE PRODAVA DELOVI NEXIA DAEWOO

Број на оглас: 2894779 | Објавен на: 11.12.2019, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: nexia

Tип на делови: Останато

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DELOVI DAEWOO NEXIA 1,5 8V TEL 075 444 864

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 AUDI

Потврден огласувач