Logo

Tekstilna fabrika masini

Број на оглас: 2894861 | Објавен на: 21.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


ITNO i povolno se prodava oprema za tekstilna fabrika, komplet masinski park moze i poedinecno.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kristina

Потврден огласувач