Logo

Купувам војничка лопатка(дурија)

Број на оглас: 2894975 | Објавен на: 17.06.2018, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се бара


КУПУВАМ војничка лопатка.
Само сум заинтересиран за оригинални лопатки,а не кинески копии.
Во зависност од колку е зачувана лопатката ќе се договориме за цена,а торичката со која доаѓа не е задолжително да има.
Комуникација само преку email,а преку телефон неможе.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач