Logo

KOMPLET DETSKA SOBA

Број на оглас: 2895026 | Објавен на: 12.07.2018, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KOMPLET DETSKA SOBA ODLICNO SOCUVANA, ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач