Logo

VAGA DO 1 TON

Број на оглас: 2895029 | Објавен на: 19.11.2018, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VAGA DO 1 TON.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач