1 / 4
Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff
1.300 МКД
11.03.2022 12:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашните електрични апарати и осветлување преку вашиот мобилен телефон.
Вклучете ги или исклучете ги апаратите во вашиот дом и кога не сте дома без разлика каде и да сте .
Со само еден клик на вашиот Android мобилен телефон.

Video za proizvodot:
https://www.youtube.com/watch?v=0x8tVSz5zxA

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070277977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам