Logo

Se prodava Samsung S6 edge NOV

Број на оглас: 2895201 | Објавен на: 17.05.2018, 06:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S6edge

Боја: Останато

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e ispraven i e sacuvan slikite se od telefonot so telefonot sleduva polnjac i fatrola javetese za cenata ke se dogovorime pozzz

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач