Logo

BMW 530d GRAN TURİSMO

Број на оглас: 2895486 | Објавен на: 27.08.2018, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530d GRAN TURİSMO extra vozilo vredi da se vidi

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Bmw