Logo

Canon kapacinja (orginal)

Број на оглас: 2895732 | Објавен на: 16.07.2018, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 10,1-15,0 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Kapace za otvor na Canon telo - 300 den.
Kapace za zaden otvor na Canon objektiv - 300 den.
Kais za aparat Canon - 300 den.

Tel. 070-388-884

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Biljana