Logo

iPhone 7 128GB

Број на оглас: 2895736 | Објавен на: 16.05.2018, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7 128GB

Боја: Silver

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


kupen od anglija
128gb memorija
se prodava so externa baterija
(edno polnenje)
cenata e fiksna

 Валандово

Прати Е-Маил

 S

Потврден огласувач