Logo

Se prodava dograma

Број на оглас: 2895998 | Објавен на: 11.12.2018, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dograma so termopan staklo ima plus uste edna ista dvokrilna kako na slikata so se venecijan roletni novi ne upotrebeni komplet se za 100 evra.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 W

Потврден огласувач