Logo

Reebok patiki

Број на оглас: 2896017 | Објавен на: 13.09.2018, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 44

Боја: Други

Цена: 900 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvani Reebok patiki visoki

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Vesna

Потврден огласувач