Logo

Daewoo Matiz

Број на оглас: 2896024 | Објавен на: 19.05.2018, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 1.500 €
1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava daewoo matiz vo extra sostojba, prva farba, registriran do 02-2019 osnoven model

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ljupce

Потврден огласувач