Logo

AUDI A4 2.0 2007

Број на оглас: 2896034 | Објавен на: 29.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odliicna sostojba, garazirana. Registrirana do 12.2018 Smeneto ujle, filtri, kaisi, zatezaci Novi plocki napred i nazad

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Borco

Потврден огласувач