Logo

CITROEN C8 2.0HDI

Број на оглас: 2896058 | Објавен на: 15.05.2019, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C8

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA IMA PROBLEM SO MOTOROT NE RABOTI DOBRO SO MK DOKUMENTI ISTECENA REGISTRACIJA CENA PO DOGOVOR

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TOSE

Потврден огласувач