Logo

Kozi koza francuska alpina alpinki

Број на оглас: 2896089 | Објавен на: 20.05.2018, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две кози чиста француска алпина на трета и четврта година... за повеќе информации јавете се или контакт на facebook профилот Francuska Alpina (Makedonija-Zletovo)

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Francuska Alpina

Потврден огласувач