Logo

Golf 4 tdi 66kw

Број на оглас: 2896234 | Објавен на: 19.05.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava golf 4 tdi 66kw so novi gumi registriran klimatronik

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 pero

Потврден огласувач