Logo

NOKIA E5

Број на оглас: 2896250 | Објавен на: 12.07.2018, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: NOKIA E5

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.399 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SUPER SOCUVANA NOKIA E5 RABOTI NA SITE KARTICKI SLIKITE SE OD TELEFONOT

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач