Logo

Audi A3 2004 2.0TDI

Број на оглас: 2896262 | Објавен на: 10.06.2018, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a3 2.0tdi , 6 brzinec. Poseduva full oprema + radio so display ,xenon svetla, klima folii so atest. Registrirana do 10ti mesec 2018.
Servis napraven pred 2000 km(ulje,filteri,stabilizatori). Golem servis(rebrast kais,klinast kais,vodna pumpa,kais na alternator) e napraven pred 20.000km.Poseduva i zimski gumi.
tel za kontakt. 070869008

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Blerand