Logo

Монитор / Monitor LED 19"

Број на оглас: 2896294 | Објавен на: 09.12.2018, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


- Monitor HKC mnogu malku koristen i celosno funkcionalen

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 VLADE

Потврден огласувач