Logo

Ab Rocket Nova

Број на оглас: 2896719 | Објавен на: 15.05.2018, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AB Rocket sprava, kako nova, koristena 2-3 pati.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач