Logo

Novi Nike patiki za fudbal za deca i vozrasni

Број на оглас: 2896727 | Објавен на: 19.12.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Светло зелена

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Extra popust na odredeni modeli !!! Prodavam novi orginal nike patiki za deca i vozrasni,za poveke.inf javete se..PRAKAM PO KARGO!!

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Person

Потврден огласувач