Logo

opel astra 2.0 tdi 2000 god

Број на оглас: 2896836 | Објавен на: 21.01.2019, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 2.0 tdi 2000 god. koliceto e tip top so odlicen motor i karoserija.klima funkcionalna sega e smenet hladnakot i napolnet freon so garancija klimata napraven e servis i e sega registrirana.Kolata se prodava od pricini za pogolemo vozilo .telefon za kontakt 070/732-501

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач